XIII. východočeské perinatologické dny

Platební údaje

Rekapitulační e-mail, zaslaný jako potvrzení úspěšné registrace k účasti na konferenci, obsahuje veškeré náležitosti potřebné k provedení úhrady registračního poplatku a dalších objednaných služeb. Doklad o zaplacení je vystaven a zaslán na registrační e-mail automaticky do 14 dnů po úhradě tj. připsání plné částky na účet konference.

Objednané služby lze hradit na fakturu, bankovním převodem nebo platební kartou. Dovolujeme si upozornit, že účastník je povinen uhradit veškeré poplatky spojené s převodem.

Platba na fakturu

Na poplatek za účast na konferenci je možné vystavit fakturu. Při registraci k účasti postačí uvést "Odlišné údaje plátce" ev. vyplnit fakturační údaje v posledním kroku registrace do pole "Poznámka" a zvolit způsob platby fakturou. Po přijetí registrace s takovýmto požadavkem je na zadanou fakturační adresu do pěti pracovních dnů vystavena zálohová faktura, která je odeslána elektronicky na zadanou e-mailovou adresu. Nejsou-li fakturační údaje blíže specifikovány, je faktura vystavena na adresu vyplněnou v registračním formuláři.

Bankovní převod v CZK

Jméno banky FIO banka, a.s.
Adresa banky Masarykovo náměstí 511, 500 02 Hradec Králové
Majitel účtu HANZO Production, spol. s r.o.
Adresa majitele účtu
Piletická 486, 503 41 Hradec Králové
Číslo účtu 250 028 8273/2010
IBAN CZ172 010 000 000 250 028 8273
SWIFT FIOBCZPPXXX
Variabilní symbol viz e-mailové potvrzení registrace

Platební karta - on-line

Při výběru způsobu platby objednaných služeb platební kartou budete v posledním kroku registrace přesměrováni na zabezpečenou platební bránu 3-D Secure, provozovanou společností Global Payments Europe, s.r.o..
Akceptovány jsou karty MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro, V Pay. Za platbu kartou nejsou účtovány žádné další poplatky.