XXV. hradecké pneumologické dny (virtual)

Formát konference

 
Konference proběhne distanční formou. V termínu od 28. do 30. dubna 2021 bude podle přesně stanoveného harmonogramu probíhat on-line program sestávající z živých přenosů z konferenčního studia.

Konferenční platforma

Program konference bude zprostředkován pomocí speciální platformy. Každý účastník obdrží v cca 10-ti denním předstihu e-mailem unikátní přístupové heslo, pomocí kterého získá přístup k on-line obsahu. Přístup je unikátní a funguje vždy pouze pro konkrétního účastníka a z jednoho zařízení. Není tedy možné být přihlášen pod stejným profilem v jedné chvíli zároveň např. z pevného počítače, tabletu i mobilu. Podmínkou pro zaslání přístupového hesla je uhrazený účastnický poplatek. 

Z celého programu bude pořizován záznam a přednášky budou dostupné i mimo časy živého vysílání pro opětovné nebo zpětné shlédnutí.  Všichni účastníci, kteří se v průběhu oficiálního termínu konání přihlásí přes své přístupové údaje, obdrží elektronický certifikát a budou jim nahrány kredity do systému ČLK. Pokud k prvnímu přihlášení dojde až po datu konání konference, bude možné shlédnout celý program nicméně kredity přiznány nebudou.